Motocross versenyt rendeztekTopolyán

A hétvégén Topolyán rendezték meg az ötödik Országos Motocross Bajnokságot az MSK 024 MX rendezésében. A versenyen összesen kilenc kategóriában mérkőztek meg az amatőrök, és a profi motorosok. A topolyai klub színeiben 9 versenyző serleggel büszkélkedhetett. Víg Dávid az MX85-ös kategóriában fölényes győzelmet aratott mindkét futamban. Cseszkó Márk a MX2-es versenyben a második helyet foglalta el, maga mögött hagyva a többszörös szerbiai bajnokot. Láng Viktor az első helyet szerezte meg az MX3- as kategóriában, valamint Horváth Szabolcs a dobogó harmadik fokára lépett. Az amatőrök között Pakai Alfonz első, Tóth Attila a második, Bazóki Attila pedig a harmadik helyen végzett. Horváth Ádám a hobbi között arany, Bagni Kornél pedig ezüst éremmel bővítette a topolyai klub éremgyűjteményét. A versenyen a topolyai MSK 024 MX klub csapatbajnok lett.